9585 CEPPO VENEZIANO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9585 |
| Color | GREY |
| Bundle | 1 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 265cm / 104inch |
| Height | 165cm / 65inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2800kg |
| Block | 9585 |
| Color | GREY |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 277cm / 109inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2520kg |